Beckham’lar Bahamalar’daki “Yeni Yıl” Tatiline Tam Kadro Çıktı: Victoria Beckham ve Gelini Karşılıklı Oynadı

David Beckham ve ailesi birlikte lüks bir yeni yıl tatiline çıktılar. Dört çocuğu ve gelinleri Nicola Peltz’in de dahil olduğu bu büyük organizasyonun paylaşımları büyük ses getirdi. Detaylar içeriğimizde?

Şöhret dünyasına adım attıklarından beri birliketliğiyle en çok konuşulan çiftlerden biri olan Beckham’ları duymayan yoktur.

Ünlü genlerini çocuklarına da geçiren Victoria ve David iklisi, çocuklarının magazine yansıyan görüntüleri ve yapılan haberlerle de çok konuşuluyor.

Son zamanlarda hayatı hakkında yaptığı belgeselle hakkında çok fazla bilgiye kavuştuğumuz David Beckham bir kez daha herkes tarafından kucaklandı.

Şimdilerde, bir futbol kulübü kuran emekli futbolcu Beckham, takımına yaptığı transferle de gündem oluyor.

Gelelim İngiliz yıldızın birbirinden yakışıklı oğullarına, en büyük oğul Brooklyn Beckham 2022 yılında Nicola Peltz ile dünyaevine girmişti.

Romeo Beckham’ı en son Mia Regan ile evliliğe hazır olduğu haberlerinden duymuştuk fakat çok geçmeden ikili ilişkilerini sonlandırmıştı.

Beckham’ların Cruz ve Harper isimli iki çocuğu daha var, bu aile objektif önünde poz kesmekten hiç çekinmiyor göreceğiniz üzere.

Tüm hayatını gözler önünde yaşamayı seven bu aile, sık sık magazine konu olmayı başarıyor.

Ünlü Beckham’lar herkesi toplayıp, lüks yatlarıyla yılbaşı tatiline çıktılar, bu seyahate Brooklyn’in eşi Nicola Peltz de eşlik etti tabii.

Bahamalar’a giden ailenin sosyal medya hesaplarından adeta kanıtladıkları mutlu aile tablosu sevenlerinden çokça beğeni topladı.

Beckham’ların müstakbel gelini Nicola Peltz’in Victoria Beckham ile paylaştığı dans akıllarda “Aralarındaki soğukluk bitti mi?” sorusunu oluşturdu.

İklinin “Seni seviyorum” notuyla birbirini paylaştığı kareler ve hikayeler birbirlerine olan sevgilerini kanıtlar nitelikteydi.

?

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlara?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x